• Slurry / Mud pH Meter PCE-228SLUR | پی اچ سنج خاک

Slurry / Mud pH Meter PCE-228SLUR | پی اچ سنج خاک

ORDER
phسنج pce-288slur یکی از ابزار های سنجش آسان و قابل حمل برای pH / mV / °C / °F است. میزان ph و دما به طور مستقیم بر روی SD card به ضورت فایل اکسل ذخیره می شوند یا به طور مستقیم توسط رابط rs-232 اطلاعات را به کامپیوتر انتقال می دهد. نرم افزار و کابل انتقال داده  در صورت نیاز در میان محصولات جانبی وجود دارند.
pce-288slur با سرعت و دقت بالا میزان ph را می سنجد. pce-288slur دارای کالیبراسیون سه نقطه ای است که به صورت خودکار انجام می شود. این دستگاه را می توان با phسنج،دما سنج و یا اکسایش سنج(REDOX potential (ORP)) ترکیب کرد.؟؟؟؟؟؟
برای اندازه گیر اکسایش،الکترود اکسایش باید به صورت جدا سفارش داده شود. پیشنهاد ما الکترود orp-14 است. دستگاه از باتری انرژی مورد نیاز خود را تامین می کند.(6 باتری 1.5 ولتی همراه دستگاه است.)
اندازه گیری ph در مایعات به عنوان یک فرآیند سخت و پیچیده شناخته می شود، از آنجا که ماده خود شامل بسیاری از عناصر مختلف و ذرات از منشا ارگانیک و غیر ارگانیک است، علاوه بر اینها تحت تاثیر موارد مختلفی مانند: آب وهوا، کود، آلاینده ها، وجود آب، عناصر در خاک و... نیز است.
مشکل اصلی در اینجا مدت زمان کم عمر الکترودها است، به دلیل مسدود شدن و آلودگی،تنها زمان کمی وجود دارد تا بتوان ph را اندازه گیری کرد. phسنج های مدرن به شما مجموعه گسترده ای از تجهیزات جانبی را پیشنهاد می کنند که فرایند اندازه گیری را آسان تر می کند. مثل: الکترود های مقاوم، احتمال کالیبراسون مکرر(frequent calibration possibility)، صفحه نمایش دیجیتال که در آن مقادیر اندازه گیری شده سریعا نمایش داده می شوند، تجهیزات و مواد مقاوم در برابر مواد ساینده و تغییرات محیطی از اسیدی تا بسیار قلیایی و دما سنج. سنسور ها باید قادر به کار در شرایط سخت باشند.

دانلود کاتالوگ

کالاهای مرتبط