مقالات

مقالات

داستان برندها: سامسون (SAMSON)

داستان برندها: سامسون (SAMSON)

کمپانی سامسون (Samson AG) در سال 1907 توسط هرمان ساندووس (Hermann Sandvoss) در آلمان پایه گذاری شد. سامسون یک شرکت آلمانی چند ملیتی است که دفتر مرکزی آن در فرانکفورت استقرار دارد. این شرکت از برترین های حوزه اتوماسیون صنعتی و تجهیزات کنترل نظیر رگولاتور،کنترلر و انواع ولوها و کنترل ولوهای صنعتی  و ... است.

داستان برندها: ABB

داستان برندها: ABB

گروه صنعتی ABB، شرکت چند ملیتی سوئیسی و سوئدی است. دفتر مرکزی این کمپانی در شهر زوریخ سوئیس قرار دارد. آب‌ب از شناخته‌شده‌ترین برندها در حوزه برق قدرت و تکنولوژی اتوماسیون بوده و هرساله نیازهای بسیاری از صنایع را پوشش می‌دهد.

معرفی بهترینهای PLC- این قسمت: SIEMENS SIMATIC

معرفی بهترینهای PLC- این قسمت: SIEMENS SIMATIC

شرکت زیمنس یکی از معتبرترین شرکت های صنعتی در آلمان است که هم اکنون در زمینه های انرژی، صنعت، سلامت، زیرساخت و صنایع شهری فعالیت دارد و می توان گفت آیینه ی تمام نمای تاریخ فنی و مهندسی آلمان است.

شرکت SIMENS تولیدکننده انواع سیستم‌ها و تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی مورد نیاز صنایع مختلف است و پی ال سی زیمنس که با نام تجاری SIMATIC معرفی شده است مورد استفاده در بسیاری از صنایع دنیا می باشد. علاوه بر پی ال سی، کمپانی زیمنس به تولید محصولاتی مانند انواع درایوها، MINI PLC، HMI و... می پردازد و کیفیت و عملکرد مطلوب محصولات این شرکت باعث شده تا استقبال زیادی از محصولات این شرکت شود و این کیفیت و عملکرد بسیاری از کمپانی‌های بزرگ تجهیزات و محصولات مورد نیاز خود را از زیمنس تهیه می‌کنند.

آشنایی با شرکت مرت - MERT Akışkan Gücü - اولین تولیدکننده تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک مداری در ترکیه

آشنایی با شرکت مرت - MERT Akışkan Gücü - اولین تولیدکننده تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک مداری در ترکیه

شرکت مرت - MERT Akışkan Gücü- شرکتی ترکیه‌ای و فعال در حوزه تولید تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک می‌باشد.
این شرکت در سال 1978 توسط گروه MERT و با هدف اولیه ارائه خدمات مشتری مدار درجهت پاسخگویی به نیازهای تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیکی انواع صنایع آغاز به کار نمود.

ابزاردقیق - از گذشته تا امروز

ابزاردقیق - از گذشته تا امروز

فرآیندهای کنترل و ابزار دقیق بسیار ساده بودند. با پیشرفت لحظه ای تکنولوژی و ظهور عملیات های مبتنی بر نرم افزار این فرآیند دچار تحولاتی وسیع شد. درمورد پیدایش ابزار دقیق و علم کنترل فرضیه های بسیاری مطرح است ولی می توان گفت به طور قطع مهندسان روم باستان - 2600 سال پیش از میلاد مسیح- وسایل اندازه گیری ساده را ابداع نموده بودند و با همان وسایل اندازه گیری ساده می توانستند ارتفاع فونداسیون ها و ساختمان های هرمی شکل خود را اندازه بگیرند.

درباره ی ما

درباره ی ما

شرکت راه های طلایی البرز با اتکا به دانش مهندسین با سابقه خود در زمینه صنایع مختلف، دارای توانمندی بالایی جهت تامین تجهیزات  ابزار دقیق، اتوماسیون، تجهیزات برق،  هیدرولیک و پنوماتیک، انواع ولوها، پمپ های صنعتی، سیلندر های تحت فشار، تجهیزات آزمایشگاهی و تجهیزات ایمنی  صنعتی می باشد.

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)