• pH Meter PCE-228 | پی اچ سنج

pH Meter PCE-228 | پی اچ سنج

ORDER
دستگاه phسنج pce-228 دستگاهی دستی با قابلیت استفاده آسان برای سنجش میزان pH, mV و °C است. با phسنج pce-228 هر دو مقدار ph و دما را می توان به طور مستقیم بر روی کارت حافظه SD به فرمت اکسل ذخیره کرد، یا با رابط کاربری RS-232 آن را به کامپیوتر انتقال داد. نرم افزار و کابل انتقال داده  در صورت نیاز در میان محصولات جانبی وجود دارند. ثبت دما توسط دستگاه pce-228 هم به صورت دستی و هم به صورت خودکار توسط سنسور های دستگاه می تواند صورت گیرد.
pce-228 دارای دو نکته در رابطه با کالیبراسیون است. کالیبراسیون می تواند با دکمه(trimmer) کنار دستگاه  که زیر کاور است صورت گیرد. با این دستگاه چندکاره کاربر قادر است میزان ph،دما و اکسایش(Redox potency (ORP)) را اندازه گیری کند. برای اندازه گیری اکسایش،الکترود اکسایش باید به صورت جدا سفارش داده شود. پیشنهاد ما الکترود orp-14 است. pce-228 از یک باتری 9 ولتی که درونش طعبیه شده تغذیه می کند.
پرورش ماهی شغل چالش برانگیزی است به دلیل نگه داری دقیقی که از صاحب شغل نیاز دارد. فرق اصلی این کار با مقدار کمی آب یا با آکواریوم ماهی ها در اختلاف مقدار ماهی هایشان است. مزرعه پرورش ماهی ممکن است به طور مصنوعی ساخته شده باشد و ممکن هم است که بخشی از یک محیط آبی طبیعی باشد که از یک دریاچه، حوضچه و ... گرفته شده است.
مقدار دقیق ph و مقادیر شیمیایی آب در پرورش ماهی به دلیل عدم امکان رفتن ماهی از محیط موجود اهمیت ویژه ای دارد،
بهترین شرایط رشد باید بین 6 تا 9 باشد و هرگاه مقادیر از این حد فراتر برود، سنجش های سریع باید برای تغییر مقدار ph انجام شود.  این کار با استفاده از عناصر شیمیایی مربوطه، فیلترینگ خوب و سیستم بهداشت به دست می آید. در پرورش ماهی این مهم است که به خاطر داشته باشید که ماهی باید بتواند به خوبی نفس بکشد،همچنین کثیفی و آشغال زیادی در همان آبی که از آن تنفس می کنند ایجاد می کنند. از طرفی کشاورز مایل به هماهنگی بالا در حوضچه است ولی از طرف دیگر باید به تمیزی کافی هم اهمیت دهد. از آنجایی که غلظت بالای آمونیاک عنصری بسیار مضر است ممکن است اثرات سمی بر آب بگذارد. دی اکسید کربن یکی از مقادیری است که در صورت زندگی ماهی ها و دیگر موجودات در استخر های پرورش ماهی زیاد می شود، همچنین از تنفس و مشکلات آن نمی توان به راحتی چشم پوشی کرد، به دلیل اینکه مقدار ph در طول روز ممکن است به میزان قابل توجهی تغییر کند.
برای اینکه حوضچه پرورش ماهی را دائما تحت نظر داشته باشید، استفاده از ph سنج pce228 بهترین راهکار است. سنسوری که چندین بار در طول روز می تواند درون آب برود،به ما اطلاعات دقیقی درباره وضعیت آب، سطحph،اکسیژن ، تغییر دما و درصد های دیگر مواد مفید و مضر در آب می دهد،

دانلود کاتالوگ
برچسب ها: PCE-228, پی اچ سنج

کالاهای مرتبط