• Videoscope PCE-VE 1036HR-F | ویدئو اسکوپ

Videoscope PCE-VE 1036HR-F | ویدئو اسکوپ

ORDER
pce-ve 1036hr-f یکی از وسائل بازرسی همه کاره است.کابل های ویدئو اسکوپ و اندوسکوپ های مختلفی با ویژگی های متفاوت را میتوان به اندوسکوپ متصل کرد. یکی از مزیت های اصلی اندوسکوپ pce-ve 1036hr-f صفحه نمایش بزرگ آن است که می تواند به کاربر بهترین دید با بهترین کیفیت را از محیط مد نظرش ارائه دهد.به وسیله ی اندوسکوپ می توانید فیلم با صدا یا عکس ضبط کنید.در صورت ذخیره کردن تصاویر ضبط شده کیفیت آن ها کاهشی پیدا نخواهد کرد. دستگاه از کار حافظه جانبی از نوع SD تا سقف 32GB پشتیبانی می کند.کارت حافظه با ظرفیت 8GB قابلیت ذخیره 60000 عکس ویا بیش از 530 دقیقه فیلم را دارد.
pce-ve 1036 hr-f مناسب برای جاهاییست که دسترسی به آنها سخت است.مزیت اصلی اندوسکوپtwo-way optics است.به هر حال اگر کنترل سر دوربین راحت نبود و تصویربرداری رضایت بخش نبود می توان تصویر را بر روی صفحه نمایش دستی 90 درجه چرخاند. علاوه بر چرخاندن تصویر میتوان از قابلیت های دیگر دستگاه نیز استفاده کرد.
اندوسکوپ به همراه لامپ های LED نزدیک دوربین به شما اجازه زوم کردن را هم می دهد.اندوسکوپ دارای شیاری بر پشتش است که به شما این اجازه را می دهد که آن را بر روی سه پایه سوار کنید.
قابلیت خاموش شدن خودکار را هم می توان از طریق بخش تنظیمات فعال یا غیر فعال کرد.قابلیت خاموش شدن خودکار را هم می توان در بازه زمانی بین 5 تا 30 دقیقه تنظیم کرد.

 دانلود کاتالوگ

کالاهای مرتبط