• Handheld Tachometer PCE-T 260  | تاکومتر دستی

Handheld Tachometer PCE-T 260 | تاکومتر دستی

ORDER
اندازه گیر دما با سنسور های IR یا PT1000 یا Type K

تاکومتر-استروبوسکوپ ترکیبی pce-t260 یک وسیله اندازه گیری است که هم در تعمیر و نگه داری و هم در تولید استفاده می شود . همچنین علاوه بر عملکرد استروبوسکوپ ، تاکومتر-استروبسکوپ قادر به اندازه گیری دما به وسیله ی سنسور مادون قرمز می باشد . این محصول بیشتر برای سرعت چرخش و درجه حرارت سانتریفیوژ ها ، موتور ها ، فن ها و بسیاری از ماشین ها و سیستم های دیگر در صنعت و تحقیقات به کار می رود .
ویژگی اصلی و خاص تاکومتر-استروبوسکوپ ادغام دو وسیله اندازه گیری در یک دستگاه است.

تاکومتر-استروبوسکوپ دارای بازه اندازه گیری بین 0/5 تا 99/990 دور در دقیقه است و مدار IC در ارتباط با یک لامپ LED قرمز روشن کم مصرف که تعمیر و نگه داری آن رایگان می باشد در ارتباط است . تنظیم و کارکرد این دستگاه به وسیله دکمه است.همچنین این دستگاه قادر به اندازه گیری سرعت چرخش بدون تماس از 0/5 تا 99/990 دور در دقیقه با دقت 0/5 می باشد . هننگام تنظیم اندازه گیری سرعت صفحه نمایش با چرخش 180 درجه ای می تواند خواندن اعداد را آسان کند.

برای اندازه گیری دما با تاکومتر-استروبوسکوپ شما می توانید سنجش را با سنسور مادون قرمز بدون تماس به خوبی سنجش با سنسور نوع K یا PT1000 است . رابط RS 232 اجازه می دهد که مقادیر اندازه گیری شده به طور مستقیم توسط نرم افزار مربوطه در رایانه نمایش داده شود.

دانلود کاتالوگ

 

کالاهای مرتبط