اتوماسیون و ابزاردقیق

اتوماسیون و ابزاردقیق

اتوماسیون (Automation) در زبان یونانی باستان به معنی خود فرمان است. رباتیزه کردن یا اتوماسیون صنعتی (Industrial Automation) به معنی استفاده از ابزارهای کنترلی (مثلاً کامپیوتر) به منظور هدایت و کنترل ماشین آلات صنعتی و پروسه های تولید است.
اتوماسیون به بهره‌گیری از سامانه‌های کنترل (مثل کنترل عددی، کنترل منطقی قابل برنامه ریزی، و دیگر سیستم‌های کنترل صنعتی)، مکانیکی، الکترونیکی به کمک رایانه ها [CAM,CAD,CAX] برای پایش (کنترل) خط تولید گفته می‌شود، که در آن هدف، کاهش نیاز به دخالت انسان است. خودکارسازی یک گام فراتر از مکانیزه کردن  است. مکانیزه کردن به معنی فراهم کردن متصدیان انسانی با ابزار و دستگاه‌هایی است که ایشان را برای انجام بهتر کارشان یاری می‌رساند. نمایان‌ترین و شناخته‌شده‌ترین بخش خودکارسازی رباتهای صنعتی هستند.

انتخاب و خرید تجهیزات از سازندگان معتبر و استاندارد درحالی که قابلیت گسترش سایت و انجام عملیات پیچیده را فراهم میکند، تعمير و نگهداري آنها را نیز سادهتر می کند. انتخاب و خرید از وندور مناسب در سیستم اتوماسیون و ابزار دقیق علاوه بر آنکه باعث افزايش كيفيت و سرعت تولید می شود، همزمان موجب كنترل كيفيت دقيقتر و سريعتر  شده و كاهش پسماندهاي توليد و افزايش بهره وري پلنت را درپی داشته و ضريب ايمني سایت را نیز بالا می برد.

ما در راه های طلایی البرز،سیستم ها و تجهیزات اتوماسیون،انواع ابزار دقیق و تجهیزات و دستگاه های مرتبط را از برترین تولید کننده‌ها متناسب با نیاز شما تامین میکنیم.
همچنین میتوانید سیستم،تجهیز یا قطعه مورد نیاز خود را برای ساخت،ثبت سفارش کنید.

راه‌های طلایی البرز، تامین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق با برندهای معتبرو متناسب با نیاز شما میباشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.


مقایسه کالا (0)


نمايش 1 تا 15 از 140 (10 صفحه)