PCE Instruments

PCE Instruments
محصولات اندازه گیری صنعتی


PCE Instruments   طیف وسیعی از محصولات اندازه گیری صنعتی را پوشش می دهد، نظیر محصولات اندازه گیری صنعتی که در درک و بهینه سازی فرایند ها کمک می کنند.
تجارب  PCE بر روی توسعه،ساخت، توزیع و پخش محصولات صنعتی که به افزایش کارآیی در انواع زمینه ها و محیط های صنعتی کمک می کنند مانند کارخانه های صنعتی و آزمایشگاه های صنعتی متمرکز است.
از انواع محصولات اندازه گیری صنعتیPCE Instruments می توان به موارد زیر اشاره کرد.
EKC JUMBO CYLINDERS
وسائل اندازه گیری و سنجش

کاری که دارید مهم نیست، مطمئن باشید که وسیله درست را از میان محصولات ما پیدا می کنید.

EKC JUMBO CYLINDERS
کنترل کننده ها

انتخابی گسترده در میان محصولات،از نمایشگر های ساده در سایز های متفاوت تا رگولاتور های کامل.

EKC JUMBO CYLINDERS
ترازو ها

pce یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ی تولید وسائل توزین در اروپا است.

EKC JUMBO CYLINDERS
تجهیزات آزمایشگاهی
PCE در کجا به کمک شما می آید؟
 
PCE instruments به شما مجموعه ای از راهکار ها و ابزار آلات اندازه گیری را برای تجهیزات به روز و مدرن را ارائه می کند.

 
EKC JUMBO CYLINDERS
نظارت بر کارکرد - condition monitoring 
EKC JUMBO CYLINDERS
نظارت بر ساخت- manufacturing monitoring 
industrial weighing
تجهیزات توزین - industrial weighing equipment 
Moisture Humidity Measurement
Moisture & Humidity Measurement - اندازه گیری رطوبت 
People Counting
People Counting - شمارش افراد 
EKC JUMBO CYLINDERS
Non Destructive Testing & Inspection - آزمون های غیر مخرب 

محصولات سفارشی
گروه طراحی سفارشی PCE Instruments ابزار و تجهیزات آزمایش و تست را که موجود نیست برای مشتریان فراهم می کند.تیم مهندسی از سال 1999 برای مشتریان در سراسر جهان خدمات با کیفیتی را فراهم می کند. ما می توانیم خدمات و راهکار هایی را برای مشتریانمان فراهم آوریم که با نیاز های آنها مثل ویژگی ها،قیمت و برنامه مورد نظر همخوانی داشته باشد. مهندسان با تجربه و کارکنان حرفه ای از دانش و تجربه خود برای توسعه و طراحی تجهیزات و ابزار آلات آزمایش جدید استفاده می کنند. ما تجربه و تخصص خود را برای کمک به تشخیص،راه اندازی، ادغام و تایید تجهیزات اندازه گیری و بازرسی مورد نیاز شما به کار می گیریم. مهندسان، تکنسین ها و متخصصین فروش در PCE Instruments همگام و دست در دست با مشتریان برای تشخیص صحیح و درست خصوصیات دستگاه گام بر می دارند تا مطمئن شوند که تجهیزات تست نهایی مطابق و یا فراتر از انتظارات باشد. ما در PCE مجموعه وسیعی از تجهیزات تست شرکت خود را داریم ولی در کنار آن می توانیم مطابق انتظارات و احتیاجات به خصوص مشتری، محصولی را طراحی کنیم و بسازیم. PCE دارای روابط تجاری بلند مدت با تامین کنندگان با کیفیت و آزمایشگاه های کالیبراسیون تایید شده است تا مطمئن شود که مشتریان نه تنها محصولی را که مد نظرشان است دریافت می کنند، بلکه از خدمات حرفه ای و خدمات پس از فروش خوبی بهره مند می شوند. همکاری های زیادی با دانشگاه ها و مجتمع های فنی در سراسر دنیا صورت گرفته و بهبود بخشده شده تا دستاورد های بزرگی در زمینه طراحی، توسعه و ساخت محصولات بهتر حاصل شود. اجازه دهید PCE با شما در زمینه راه حل های به صرفه همکاری کند،لطفا نیاز های خود درباره محصولات را با ما در میان بگذارید.  


 

مقایسه کالا (0)


نمايش 1 تا 15 از 18 (2 صفحه)