• Swimming Pool pH Meter PCE-PH 22 | پی اچ سنج استخر

Swimming Pool pH Meter PCE-PH 22 | پی اچ سنج استخر

ORDER
ph سنج ضد آب pce-ph 22 به سرعت میزان ph و دمای آب را محاسبه می کند. به کمک صفحه نمایش شفاف آن می توان به راحتی میزان ph و دمای آب را از صفحه نمایش خواند. pce-ph22دارای محفظه ضد آب با گواهی ip67 است و می توان از آن در شرایط آب و هوایی نا مساعد هم استفاده کرد.
کالیبره کردن دستگاه همیشه به شما این اطمینان را می دهد که نتایج نمایش داده شده دقیق هستند و کالیبره کردن دستگاه با کمک کیت کالیبراسیون آسان است.
کالیبراسیون خودکار به راحتی توسط صفحه کلید دستگاه و بدون نیاز به ابزارآلات کالیبراسیون انجام می شود. ph سنج pce-ph22 دارای الکترود هایی در سری خود است و سنجش درجه حرارت به طور خودکار انجام می شود.
سنجش ph استخر های شنا را امروزه نمی توان دست کم گرفت و برای دانستن میزان ph در استخر های شنا،مخازن آب و ... مهم است به دلایل زیادی مثل حفظ تعادل سلامت که از اهمیت حیاتی برای حفظ سلامت انسان ها و حیوانات بر قرار است،نظارت بر تغییرات ناشی از تغییرات محیطی و آلوده شدن آنها. افزایش مواد شیمیایی، عناصر سمی و باکتری ها.
میزان ph مناسب برای استخر های شنا باید بین 7 تا 7.5 باشد. در این مورد خاص، نظارت بسیار مهم است به دلیل اینکه با سلامتی کودکان و کسانی که زیاد شنا می کنند در ارتباط است. از طرفی آب باید به خوبی ضد عفونی شود و از طرف دیگر مقادیر تعیین شده نباید بیشتر یا کمتر از حد مجاز باشد، آسیب اصلی در این موارد یه پوست، چشم و سلامتی عمومی ممکن است برسد.
بیش از حد اسیدی/قلیایی یا از طرف دیگر مقادیر ph بسیار کم/بسیار زیاد در کنار مشکلات و آسیب های پوستی ممکن از باعث برهم ریختن شرایط آب هم بشود مثل شفافیت آن، که باعث آهک بیش از حد میشود و به سیستم های مکانیکی استخر آسیب می زند و بسیاری شرایط نا خوشایند دیگر که به راحتی می شود از وقوع آنها پیشگیری کرد. استفاده به موقع از ph سنج برای استخر های شنا، کیفیت خوب آب و تمیزی آب مطابق با الزامات و استاندارد های بهداشتی را تضمین می کند،
دستگاه های امروزی علاوه بر اطلاعاتی درباره غلظت کلر همانند دیگر داده های شیمیایی مهم به کاربر اجازه اندازه گیری سریع را هم می دهد بی تفاوت به اینکه چه میزانی دمای درون استخر تغییر می کند.

دانلود کاتالوگ1

دانلود کاتالوگ2

کالاهای مرتبط