• Aquarium pH Meter PCE-PH20 |پی اچ سنج آکواریوم

Aquarium pH Meter PCE-PH20 |پی اچ سنج آکواریوم

ORDER
ph سنج pce-ph20 برای اندازه گیری مستقیم ph در محیط های آبی است. ph سنج ضد آب pce-ph 20 برای اندازه گیری سریع و دقیق ph به کار می رود. با کمک صفحه نمایش دستگاه قادر هستید که مقادیر ph را به آسانی بخوانید. با توجه به محفظه محکم و ضدآب دستگاه، که دارای گواهی ip67 نیز است، از pce-ph20 می توان حتی در شرایط دشوار هم استفاده کرد. دستگاه به کمک کالیبراسیون همیشه با دقت کافی اندازه گیری می کند و می توان در صورت نیاز با کیت های کالیبراسیون موجود به راحتی این دستگاه را کالیبره کرد.
کیفیت آب درون آکواریوم ها به شدت برای موجوداتی که در آن ساکن هستند مهم است. تغییر جزئی سطح ph و دمای ممکن است به نتایج بد و حتی مرگ ماهی ها و دیگر موجوداتی که در مخزن آبی زندگی می کنند بشود.
به هر حال استفاده از ph سنج مناسب لازم است. اکوسیستم داخل آکواریوم باید تا جایی که امکان دارد به شرایط طبیعی نزدیک باشد، پس سنجش باید منظم و دقیق باشد.
با توجه به هدف ایجاد آکواریوم که ممکن است تجاری، تحقیقاتی، تزیینی و... باشد، باید مطلوب ترین سطح ph باید برای شرایط زندگی ماهی ها و دیگر موجوداتی که در آن محیط زندگی می کنند فراهم شود.
دستگاه های امروزی معمولا قابل حمل هستند و استفاده از آنها راحت است که به نظارت بر سطح ph را در طول روز، روز به روز و ... کمک می کند.
الکترود های شیشه ای دارای عمر طولانی هستند و با توجه به اهمیت دقت و گستردگی میزان اندازه گیری این امکان را فراهم می کند که میزان سنجش بیشتری انجام شود و کوچکترین انحرافات شناسایی شود.

کالاهای مرتبط